Výrobník Tescoma s bonusem bílý

Výrobník sody s bonusovou funkcí uchování čerstvosti sektů, šumivých vín a jiných perlivých nápojů i po otevření lahve.

DOPORUČENÍ: k výrobníku zátce a redukci doporučujeme dokoupit MANOMETR pro kontrolu tlaku v dofouknuté lahvi.

Skladem (3 ks)
Kód: SET-VTE-BIL
3 063 Kč 2 531,40 Kč bez DPH
Kategorie: WineSekt SodaMaker s bonusem
barva sodamakeru: bílá
barva zátky: červená

Obsahem balení je výrobník sody Tescoma, láhev z kvalitních plastů na výrobu 1 litru sody, tlaková zátka a redukce plnění. Vyniká svým kvalitním zpracováním v bílé barvě, pro který se stane praktickým prvkem každé kuchyně.

Za použití speciální redukce a tlakové zátky získáte z běžného výrobníku sodovky BONUS - přístroj pro uchovávání otevřených lahví sektu. Zátka je použitelná pro všechna šumivá vína jako je Champagne,Sekt, Proceco, Cava aj.

Obsahem balení není bombička s potravinářským CO2 plynem. V našem e-shopu si můžete zakoupit bombičku Orion. Přístroj je kompatibilní s bombičkami konkurenčních výrobců, takže pokud doma už nějaké máte, nemusíte investovat do pořízení nových bombiček. 

Doporučení: K výrobníku doporučujeme dokoupit manometr z naší nabítky.

Kde lze vyměnit prázdnou bombičku

Každý výrobce náhradní bombičky vyměňuje výhradně svou náplň opět za svou. Námi nabízenou výměnnou bombičku Orion lze vyměnit na kterékoliv prodejně Orion

Návod k použití výrobníku s redukcí

PDFNávod textový

PDFNávod grafický

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení